Defne Organik

20.06.2020

E-Ticaret Ortamında Organik Ürün
Ülkemizde organik tarım ilk olarak 1986 yılında ithalatçı firmaların talepleri doğrultusunda, daha çok ihracata yönelik olarak, Ege Bölgesinden kuru üzüm ve kuru incir ihracatıyla başlamıştır. Buna karşın aradan yaklaşık 35 sene geçmiş olmasına rağmen, ülkemizde organik ürünler hak ettiği değeri görmemektedir. Tamamen doğal ve el yapımı olan ürünlerin faydaları saymakla bitmezken, hormonlu ve kimyasal işlemler görmüş gıdaların zararları da bununla paralel ilerlemektedir. Defne Organik, içerisinde barındırdığı, kimyasal işlemlerden geçmemiş, tamamen doğal ve el yapımı ürünleri e-ticaret yoluyla sizlere sunmakta…

Defne Organik, sanal ortamın ulaşılabilirliğinden faydalanarak, gündelik hayatta sıkça tüketilen ürünlerin tamamen organik halini sofralarınıza getiriyor. Sanal ortamın yanıltıcı hallerine -kalitesiz ürünler vesaire- maruz kalmamak adına, her siteye güvenmemek ve her siteden alışveriş yapmamak gerekiyor. Özellikle de gıda sınıfına giren ürünlerin kalitesiz olanları, maddi açıdan ziyade sağlığınızı da olumsuz etkileyebilir. Alışverişe başlamadan önce, belirlediğiniz siteler hakkında araştırma yapmalı ve ürünlerin barkod numarası olup olmadığına, gerekli onayları alıp almadıklarını, gerekirse site yöneticileriyle iletişime geçerek belge ispatıyla desteklemelerini isteyebilirsiniz.

                                                                                            

Defneorganik.com kurulurken, her ürün özenle seçildi ve gerekli onaylar, ürünlerin barkod numaraları, sırasıyla profesyonel bir çalışma prensibiyle ayarlandı. Defne Organik, içerisinde barındırdığı organik ürünlerin sağlık ve lezzet garantisini müşterilerine sunmakta. Ayrıca Defne Organik’in ürünleri, bir lezzet sofrası olarak anılan Hatay’ın merkezi olan Antakya’da üretilmektedir. Biraz araştırma yardımı ile Defne Organik’in güvenilebilirliğinden emin olabilirsiniz. Bu araştırmaları her site ve her ürün için, lakin özellikle tüketilebilir ürünlerin bulunduğu siteler için yapılmasını tavsiye ederiz. Defne Organik ailesi olarak, sağlıklı bir yaşam temenni ederiz.